zachmurzenie umiarkowane
środa
Prędkość powodem kolizji z ogrodzeniem
04 kwietnia 2023 r. | 07:16
0

Mimo że w kalendarzu zagościła wiosna, to warunki na drodze nie zawsze są idealne. Dostosowanie prędkości do aktualnie panujących warunków, to klucz do tego, aby było bezpiecznie. O sporym szczęściu może mówić kierujący, który nie zastosował się do tej zasady i wjechał w ogrodzenie…

W sobotę po godzinie 10.00 dyżurny tarnogórskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Miedarach na ulicy 1 maja. Skierowani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierujący fordem, 18-letni mieszkaniec Wojski, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, czego efektem była utrata panowania nad pojazdem.

W wyniku ciągu tych wszystkich zdarzeń, jego samochód wjechał w ogrodzenie posesji. Na szczęście nikt nie został ranny, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową, za którą kierujący został ukarany mandatem i punktami karnymi.

KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *