zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Program “Ciepłe Mieszkanie” – wypełnij ankietę informacyjną
08 września 2022 r. | 20:48
0

Wójt Gminy Świerklaniec ogłasza nabór ankiet w ramach programu priorytetowego "Ciepłe Mieszkanie" o dofinansowanie do wymiany tzw. kopciuchów i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych.

Beneficjentem końcowym jest osoba fizyczna posiadająca tytuł prawny wynikający z prawa własności lub ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym znajdującym się na terenie Gminy Świerklaniec. Program nie dotyczy najemców lokali mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych lub wspólnot mieszkaniowych. Właściciel lokalu może otrzymać jedną dotację.

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej gdzie powierzchnia całkowita przekracza 30% lokalu mieszkalnego, przedsięwzięcie nie kwalifikuje się do dofinansowania.
UWAGA! Ankieta nie stanowi wniosku o udzielenie dotacji.

Ankieta pozwoli na określenie liczby osób zainteresowanych oraz rodzaju oczekiwanego wsparcia. Prosimy wszystkich zainteresowanych mieszkańców o składanie ankiety informacyjnej w terminie do 15 października 2022 r. do Urzędu Gminy w Świerklańcu.

Ankietę można dostarczyć osobiście, pocztą lub drogą elektroniczną na adres Urząd Gminy Świerklaniec, ul. Młyńska 3, 42-622 Świerklaniec adres e-mailowy: maciej.kozminski@ugswierklaniec.pl.

Informacji o programie udziela Ekodoradca – tel. 32 283 74 24 – we wtorki i czwartki, od 7:30 do 15:30, pokój nr 9, II piętro – budynek Urzędu Gminy Świerklaniec, ul. Młyńska 3.

Materiały

Ankieta informacyjna
ankieta​_ciepłe​_mieszkanie.docx 0.01MB
Zarys ogólny Programu "Ciepłe Mieszkanie"
Zarys​_ogólny​_Programu​_Ciepłe​_Mieszkanie.pdf 0.68MB
Rodzaje kosztów kwalifikowanych w Programie Ciepłe Mieszkanie
Rodzaje​_kosztów​_kwalifikowanych​_w​_Programie​_Ciepłe​_Mieszkanie.pdf 0.51MBDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *