bezchmurnie
19°
15°
sobota
Program Ograniczenia Emisji dla gminy Świerklaniec – ankieta
15 lutego 2021 r. | 21:15
0

Aby pozyskiwać dalsze środki i realizować kolejne działania z zakresu ochrony powietrza w gminie przystąpiliśmy do opracowania aktualizacji "Programu Ograniczenia Emisji dla gminy Świerklaniec".

Środki na sfinansowanie prac pochodzić będą z pozyskanych funduszy zewnętrznych. Do złożenia wniosku o dofinansowanie potrzeba jednak informacji o planowanych przez mieszkańców inwestycjach. W tym celu zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Ankieta posłuży opracowaniu dokumentu POE oraz umożliwi ubieganie się o dofinansowanie.

Ankiety prosimy składać w terminie do 15 marca 2021 r.

Ankietę można wypełnić szybko i wygodnie w formie elektronicznej klikając link.

Dla tych Państwa, którzy zechcą wypełnić ankietę w wersji papierowej, jej wzór można pobrać poniżej, z załącznika. Ankiety papierowe są również dostępne w Urzędzie Gminy Świerklaniec przy ul. Młyńskiej 3.

Najlepiej i najbezpieczniej jest wypełnić ankietę elektroniczną w zaciszu domowym, jednak jeśli nie jest to możliwe można wrzucić wypełnioną ankietę do urny znajdującej się przy wejściu do Urzędu Gminy.

W razie pytań, uwag związanych z ankietą lub Programem prosimy o kontakt z:
• Firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój Sp. z o.o., która zajmuje się opracowaniem dokumentu  – tel. 794 243 787, e-mail: justyna.zastrzezynska@ekoscan.pl

Załącznik - ankieta (PDF)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *