bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Realizacja opieki stomatologicznej nad uczniami
17 września 2020 r. | 21:52
0

Wójt Gminy Świerklaniec zaprasza lekarzy stomatologów do współpracy przy zwiększaniu dostępności opieki stomatologicznej dla dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Świerklaniec.

Celem jest realizacja postanowień art. 12 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 r o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz. U. 2019 poz. 1078 ze zm.). Zgodnie z ww. ustawą opieka stomatologiczna ma na celu zwiększenie dostępności dzieci i młodzieży do świadczeń stomatologicznych udzielanych w gabinetach dentystycznych oraz objęcie jak najliczniejszej grupy dzieci i młodzieży, efektywną opieka stomatologiczną, a także działaniami
edukacyjnymi w zakresie zdrowia jamy ustnej.

Szczegóły w poniższych załącznikach:

Zaproszenie do składania ofert (PDF, 103KB)
Zgłoszenie ofertowe (PDF, 63 KB)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *