bezchmurnie
19°
15°
sobota
Rekrutacja do przedszkoli i I klas szkół podstawowych w gminie Świerklaniec
01 lutego 2021 r. | 19:33
0

Poniżej terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego oraz klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022.

W załączniku znajduje się Zarządzenie nr 0050.15.2021 Wójta Gminy Świerklaniec z dnia 29 stycznia 2021 r. w sprawie określenia na rok szkolny 2021/2022 terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, innych form wychowania przedszkolnego i klas I szkół podstawowych dla, których organem prowadzącym jest Gmina Świerklaniec.

Załącznik PDFDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *