bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Rusza akcja #uczęsięwtg
20 maja 2020 r. | 07:00
0

Ósmoklasisto! Zastanawiasz się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej? Myślisz nad liceum, ale nie wiesz jaki profil wybrać? A może technikum lub szkoła branżowa? Poszukujesz informacji o zawodach? Jesteś ciekawy,  jak wygląda praca w konkretnej profesji? Interesują Cię zupełnie nietypowe, rzadko spotykane zawody?

Jeśli tak, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną tarnogórskich szkół średnich. Wystarczy wejść na https://powiat.tarnogorski.pl/ucze-sie-w-tg/ Sprawdź i wybierz szkołę dla siebie! Zapraszamy!

#uczęsięwtg

#staszicteam #sempateam #chemikteam #mechanikteam #ekonomikteam #gastronomikteam #plastykteam #sorbonateam #budowlankateam #kolejówkateam #technikum13teamDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *