zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Ruszył II nabór wniosków w ramach programu priorytetowego MÓJ PRĄD
15 stycznia 2020 r. | 07:00
0

Od 13 stycznia 2020 roku do 18 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania alokacji środków, prowadzony jest w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie II nabór wniosków w ramach programu priorytetowego MÓJ PRĄD.

Program skierowany jest do osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową (z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej – OSD, zakładem energetycznym) regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.

Szczegóły na stronie www.mojprad.gov.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *