bezchmurnie
wtorek
Ruszyła specjalna infolinia dla bezdomnych
16 listopada 2021 r. | 06:55
0

1 listopada 2021 roku Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach uruchomiło bezpłatną infolinię dla osób bezdomnych pod numerem telefonu 987.

Na infolinię mogą dzwonić zarówno osoby bezdomne, jak i mieszkańcy, którzy chcą pomóc takim osobom. Pod numerem telefonu 987 można uzyskać informację o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych.

Infolinia funkcjonuje całodobowo przez cały tydzień i obejmuje swym zasięgiem teren województwa śląskiego. Połączenie z numerem 987 jest całkowicie bezpłatne zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *