zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Smog – ryzyko przekroczenia norm – poziom 2
12 stycznia 2021 r. | 07:00
0

Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Katowicach Departament Monitoringu Środowiska Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska informuje, iż na terenie województwa śląskiego wystąpiło ryzyko przekroczenia dopuszczalnych i docelowego poziomu niektórych substancji w powietrzu – 2 poziom ostrzegania.

Ryzyko dotyczy wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. Na podstawie prognozy i wyników pomiarów jakości powietrza na stacjach monitoringu na obszarze Śląska, ze względu na pył zawieszony PM10, jakość powietrza 11 stycznia 2021 r. w godzinach porannych, wieczornych i nocnych (od godz. 10.00 do północy) będzie zła.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *