słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
SMS-owy system powiadomień
12 marca 2021 r. | 07:00
0

Mieszkańcy gminy Świerklaniec mogą ciągle zapisywać się do SMS-owego systemu powiadomień. Dzięki rejestracji swojego numeru otrzymają na bieżąco informacje o utrudnieniach, ostrzeżenia, komunikaty z Urzędu Gminy oraz powiadomienia o wydarzeniach w gminie.

Rejestracji można dokonywać pod poniższym linkiem: swierklaniec.urzadsms.pl

"Szanowni mieszkańcy!

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i komfort uruchamiamy powiadomienia SMS. Usługa jest bardzo prosta i gwarantuje błyskawiczne powiadamianie o: zagrożeniach, ostrzeżeniach pogodowych, awariach, sprawach związanych z funkcjonowaniem Urzędu Gminy, ale także ciekawych wydarzeniach na terenie naszej Gminy Świerklaniec. W związku z tym serdecznie zapraszam do zapisywania swoich numerów telefonów komórkowych do naszego systemu SMS. Bądźmy w kontakcie!

Marek Cyl, Wójt Gminy Świerklaniec"Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *