bezchmurnie
18°
15°
wtorek
Spełnione marzenie Miłosza
17 października 2019 r. | 21:46
0

Tarnogórscy policjanci spełnili marzenie podopiecznego ogólnopolskiej fundacji zajmującej się pomocą i wsparciem dzieci z przepukliną oponowo-rdzeniową. Chłopiec w przyszłości rozważa policyjną ścieżkę kariery zawodowej i chciał wcielić się w rolę policjanta oraz poznać tajniki pracy mundurowych. Miłosz i miejscowi policjanci wzięli udział w projekcie stworzenia kalendarza ze zdjęciami podopiecznych fundacji.

Miłosz jest podopiecznym Ogólnopolskiej Fundacji SPINA, zajmującej się pomocą i wsparciem dzieci z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz ich rodzin. Z okazji 10-lecia działania fundacji, powstał pomysł stworzenia projektu kalendarza na rok 2020, w którym każdy miesiąc kalendarza przedstawiałby zdjęcie innego podopiecznego podczas realizacji marzenia lub aktywności, którą jest szczególnie zainteresowany. Miłosz w przyszłości rozważa policyjną ścieżkę kariery zawodowej, dlatego więc fundacja poprosiła tarnogórskich mundurowych o pomoc w spełnieniu marzenia chłopca i stworzeniu projektu kalendarza.

Miłosz marzy, aby w przyszłości zostać policjantem. Bardzo szanuje policjantów, doceniając ich ciężką i odpowiedzialną służbę. Jego wizyta rozpoczęła się od sesji fotograficznej, podczas której, jako model, wraz z policjantami pozował do zdjęć, które później znajdą się w kalendarzu tworzonym przez Fundację Spina. Po sesji Miłosz zwiedził tarnogórską komendę, bacznie przyglądając się pracy mundurowych. Chłopiec miał okazję porozmawiać m.in. z policjantami wydziału ruchu drogowego, dyżurnym jednostki oraz policjantem z zespołu techniki kryminalistycznej, który pokazał, jak się pobiera odciski palców. Spotkanie z policjantami było dla Miłosza ogromnym przeżyciem i sprawiło mu wiele radości.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *