rozproszone chmury
13°
12°
sobota
Spotkanie informacyjne w sprawie budowy drogi S11
28 października 2019 r. | 20:08
0

Spotkanie informacyjne, na którym omawiane będą koncepcje przebiegu drogi przebiegającej przez gminę Świerklaniec, a łączącej nasz region z zachodnią częścią wybrzeża, odbędzie się w czwartek (07.11) o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Nakle Śląskim.

W czasie spotkania informacje nt. trasy zaprezentują przedstawiciele projektanta, który wykonuje studium ekonomiczno-techniczno-środowiskowe dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach.

Więcej informacji o drodze ekspresowej S11 na stronie internetowej katowickiej dyrekcji GDDKiA.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *