bezchmurnie
17°
13°
czwartek
Spotkanie Wójta Gminy Świerklaniec Marka Cyla i sołtysa Orzecha Michała Nolewajki
02 lutego 2024 r. | 15:57
0

30 stycznia br. w Urzędzie Gminy Świerklaniec odbyło się robocze spotkanie Wójta Gminy Świerklaniec Marka Cyla i sołtysa Orzecha Michała Nolewajki z przedstawicielami Wydziału Organizacji Przewozów ZTM.

Tematem spotkania były istotne zmiany w komunikacji publicznej dotyczące mieszkańców gminy Świerklaniec, a w szczególności sołectwa Orzech.

Poruszono kwestię zmiany trasy linii autobusowej 173, do której uwagi zgłaszali mieszkańcy i sołtys Orzecha. Rozmawiano także na temat planowanego czasowego zamknięcia przejazdu kolejowego w Radzionkowie na ul. Św. Wojciecha.

Po spotkaniu Urząd Gminy Świerklaniec skierował do ZTM-u pismo z sugestiami i postulatami dotyczącymi zmian trasy linii autobusowej 173.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *