Studium zagospodarowania gminy i spotkanie z mieszkańcami
05 kwietnia 2018 r. | 23:45

Od 9 kwietnia do 11 maja w Urzędzie Gminy Świerklaniec zostanie wyłożony do publicznego wglądu projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Świerklaniec wraz z prognozą oddziaływania na środowisko sporządzona do tego projektu.

Projekt będzie można oglądać w pokoju nr 1 Urzędu Gminy Świerklaniec przy ul. Młyńskiej 3 w godzinach pracy urzędu.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie rozwiązaniami odbędzie się 7 maja 2018 r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerklańcu przy ul. Oświęcimskiej 23 o godz. 17.00.

/UG Świerklaniec