zachmurzenie umiarkowane
środa
Świadek zareagował, a policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę
27 lipca 2021 r. | 19:36
0

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany po reakcji świadka. Dzięki krótkiej informacji policjanci zatrzymali 22-latka, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Wyraźny sprzeciw społeczny i brak aprobaty dla kierowców na „podwójnym gazie” powoduje eliminację zagrożeń w ruchu drogowym, co wpływa na bezpieczeństwo nas wszystkich. 

Zdecydowana reakcja świadka pomogła zatrzymać policjantom nietrzeźwego kierowcę. Wczoraj na ulicy Bytomskiej w Tarnowskich Górach, w ręce mundurowych wpadł 22-latek. Mężczyzna kierował fordem, będąc kompletnie pijany. Obywatel Ukrainy w wydychanym powietrzu miał blisko 3 promile alkoholu.

Dzięki wzorowej postawie obywatelskiej sprawca wkrótce stanie przed sądem. Oprócz utraty prawa jazdy mężczyźnie grozi zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna, a nawet 2-letni pobyt w więzieniu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *