bezchmurnie
16°
14°
piątek
“Świąteczna pomoc dla Seniora” – zapraszamy do wsparcia!
08 grudnia 2021 r. | 19:41
0

Wszyscy wiemy, że wśród nas są osoby potrzebujące wsparcia i pomocy. Wśród nich bardzo często są nasi Seniorzy. Aby przeżycie Świąt Bożego Narodzenia było dla nich godne, wspólnie z gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świerklańcu organizujemy akcję wsparcia.

UG zbiera produkty, takie jak: żywność z długim terminem przydatności do spożycia, chemię domową, środki czystości, inne upominki. Tymi produktami obdarowani zostaną mieszkający w naszej gminie najbardziej potrzebujący Seniorzy wskazani przez gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Zachęcamy do wsparcia akcji!

Jak możesz pomóc?

1. Kup to, co uważasz za stosowne.

2. Dostarcz podarunki do gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Głównej 62 w Nakle Śląskim do dnia 20 grudnia (w godzinach jego pracy).

3. Miej satysfakcję z tego, że zrobiłeś coś dobrego dla naszych Seniorów!

Podarunki zostaną spakowane przez pracowników i dostarczone do potrzebujących Seniorów przed nadchodzącą Wigilią Bożego Narodzenia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *