zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Szkolenie dla sprzedawców napojów alkoholowych
23 listopada 2021 r. | 07:00
0

29 listopada br. (poniedziałek) o godz. 15.00 gmina Świerklaniec wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizuje darmowe szkolenie dla sprzedawców napojów alkoholowych z terenu gminy Świerklaniec, które odbędzie się w Pałacu Kawalera w Świerklańcu.

Podczas szkolenia omówiona zostanie ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz inne podstawowe akty prawne.

Przedsiębiorcy z naszej gminy dowiedzą się  jakie są zasady wydawania zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych (wymagane dokumenty, opłaty za korzystanie z zezwolenia), jak może wyglądać kontrola lokalu. Poruszone zostaną także praktyczne aspekty sprzedaży napojów alkoholowych, jak dbanie o dobre imię lokalu, techniki odmawiania sprzedaży alkoholu osobom małoletnim i nietrzeźwym oraz problem agresywnego klienta.

Termin szkolenia ustalony jest na poniedziałek 29 listopada o 15:00 w Pałacu Kawalera w Świerklańcu. Zapisy do 26 listopada (piatek) do godz. 13:00 pod nr telefonu 32 284 74 45 u p. Anny Wesołowskiej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *