zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Szkolenie ZUS: Tematyką wsparcie dla przedsiębiorców
29 października 2020 r. | 20:54
0

We wtorek, 3 listopada, Oddział ZUS w Chorzowie organizuje bezpłatne szkolenie online dla klientów.

Tematyka dotyczyć będzie wsparcia udzielanego przedsiębiorcom w ramach Tarczy 5.0. Jeśli ktoś ma pytania czy przysługuje mu zwolnienie ze składek, jak złożyć wniosek, dla kogo jest świadczenie postojowe, a kto może skorzystać z dodatkowego świadczenia postojowego - odpowiedzą eksperci ZUS.

Szkolenie będzie trwało w godz. od 10.00 do 11.00. - Warto z niego skorzystać, bo to tylko godzina czasu, a wiedza dla firm z branży turystycznej może się okazać kluczowa, by choć trochę przetrwać ten okres pandemii - informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Zapisy na webinarium przyjmowane są do 2 listopada na adres: chorzow_wydarzenia@zus.pl. W  treści należy wskazać temat webinarium i datę szkolenia.

Kolejna inicjatywa, z którą wychodzi do swoich klientów chorzowski ZUS to dwa webinaria dla przedsiębiorców, którzy mają zaległości w opłacaniu składek. Pracownicy wskażą możliwe rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś ma takie zaległości i nie wie z jakich instrumentów pomocowych może skorzystać. Szkolenia odbędą się we wtorek 17 listopada oraz w środę 2 grudnie, w godz. od 10:00 do 11:00. Zapisy na webinarium również przyjmowane są elektronicznie, najpóźniej na dzień przed wydarzeniem, czyli 16 listopada (I termin) i 1 grudnia (II termin) na adres: chorzow_wydarzenia@zus.pl W  treści należy wskazać temat webinarium i datę szkolenia.

Webinarium odbędzie się za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meeting. Aby wziąć udział w webinarium niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu. W zgłoszeniu należy podali adres e-mail, na który wyślemy zaproszenie. Aby dołączyć do spotkania (będzie to możliwe na półgodziny przed spotkaniem) klikamy przycisk Join meeting (dołącz do spotkania).

Informacje na temat bezpłatnych szkoleń, dyżurów, porad prowadzonych przez oddziały ZUS na terenie województwa śląskiego, ale i w całej Polsce można znaleźć na stronie internetowej ZUS www.zus.pl w zakładce „Szkolenia i wydarzenia”. Wpisując miejscowość, w której znajduje się oddział bądź inspektorat ZUS, można znaleźć ofertę bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez ZUS dla swoich klientów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *