bezchmurnie
12°
sobota
Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Głównej w Świerklańcu
30 września 2022 r. | 06:59
0

Autobus nr 646 pojedzie inną trasą.

Od 4 października br. w celu realizacji robót budowy kanalizacji w sołectwie Świerklaniec, zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na ulicy Głównej na odcinku od skrzyżowania z ul. Tarnogórską do skrzyżowania z ul. Górną. Funkcjonować będzie tymczasowe oznakowanie oraz wyznaczony objazd dla linii autobusowej 646.

Zmianie ulega trasa autobusu ZTM linii 646, który w kursie o godz. 7:41 z "Orzecha Kolejowej" od przystanku "Świerklaniec Tarnogórska" pojedzie ul. Tarnogórską bezpośrednio do przystanku "Świerklaniec Park" z pominięciem wjazdu do centrum Świerklańca (ulice Główna i Oświęcimska). W czasie prowadzenia prac na ul. Głównej, wyłączone z obsługi w tym kursie będą przystanki "Świerklaniec Gminazjum" "Świerklaniec Centrum" i "Świerklaniec Główna" w zastępstwie których, autobus będzie zatrzymywał się na przystanku "Świerklaniec Szkoła".
Planowany termin zakończenia prac i tym samym wprowadzonego objazdu to 17 listopada br.

Materiały

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Głównej w ŚwierklańcuDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *