zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Ulica Dworcowa w Nakle Śląskim zamknięta
07 lipca 2022 r. | 11:07
0

W związku z budową kanalizacji w gminie Świerklaniec ul. Dworcowej w Nakle Śl. na odcinku od ul. Głównej do ul. Barbary jest zamknięta do 10.08.2022 (czas przeprowadzenia robót). W tym okresie został wyznaczone objazdy ulicami Szopena (dalej Kopernika i Wolności) oraz Powstańców (dalej Dzierżonia).

Prace odbywają się w okrasie wakacyjnym, bo związane są z połączeniem przepompowni zlokalizowanej przy Szkole Podstawowej w Nakle Śląskim z główną linią kanalizacji sanitarnej (tzw. tranzyt), którą ścieki będą doprowadzane do oczyszczalni w Świerklańcu. Okres wprowadzenia objazdów uzależniony jest od podziemnych kolizji i warunków atmosferycznych i może ulec zmianie. W takiej sytuacji poinformujemy o niej na stronie internetowej. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Materiały

Schemat objazdu ul. Dworcowa
schemat​_objazdu​_dworcowa.pdf 2.11MBDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *