bezchmurnie
wtorek
Umowa na kolejny etap budowy kanalizacji
22 października 2021 r. | 07:00
0

Umowa na kolejny etap budowy kanalizacji podpisana. Wkrótce prace ruszą w Orzechu.

Firma ZTHU Stanisław Krupiński z miejscowości Wrzosowa wygrała przetarg i będzie wykonawcą piątego etapu budowy kanalizacji sanitarnej i deszczowej w gminie. Prace obejmą sołectwo Orzech. W środę 20 października br. wójt Marek Cyl złożył swój podpis na umowie pomiędzy gminą Świerklaniec a wykonawcą.

Przedmiotem inwestycji jest budowa kanalizacji sanitarnej wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury w miejscowości Orzech. Trasa kanalizacji przebiega przez miejscowość Orzech wzdłuż ulic m.in.: ulice boczne ul. Bytomskiej, Spokojna, Wieczorków (wraz z bocznymi), Mickiewicza, Sobalaków, Brzechwy, Boczna, Nakielska, ulice boczne ul. Radzionkowskiej, Łąkowa, Jana III Sobieskiego i Damrota oraz ul. Bytomska w miejscach przekroczenia drogi publicznej, wojewódzkiej DW911- ul Bytomska i ul. Radzionkowska, a także w przez miejscowość Świerklaniec - ul. Radzionkowska.

Prace ruszą niebawem. Informacje dotyczące ewentualnych utrudnień dostępne będą w zakładce budowa kanalizacji na naszej stronie internetowej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *