bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Uwaga na oszustów, którzy naciągają na fotowoltaikę. Apel do mieszkańców
08 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Do Urzędu Gminy wpłynęła informacja, że na terenie sołectwa Orzech po domach krążą osoby z firmy wykonującej instalacje fotowoltaiczne, które rzekomo dofinansowywane są ze środków Urzędu Marszałkowskiego. Osoby te twierdzą, że współpracują z gminą Świerklaniec, co nie jest prawdą.

Informujemy, że gmina Świerklaniec zakończyła już realizację projektu „Słoneczna Gmina”, czyli montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach jednorodzinnych.

Pod linkiem: https://swierklaniec.pl/strefa-mieszkanca/instalacje-solarne-i-fotowoltaiczne.html dostępne są szczegóły realizacji projektu. Informujemy, że reprezentanci firm, które współpracują z gminą Świerklaniec powinni okazać odpowiednie dokumenty, które to potwierdzają.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *