zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
W jakim przypadku złożyć nową deklarację o wysokości opłaty za odpady
26 stycznia 2021 r. | 07:05
0

Do końca stycznia wszyscy właściciele nieruchomości na terenie gminy otrzymają zawiadomienia o zmianie stawek opłat za odbiór odpadów, do których dołączono druki deklaracji o wysokości tej opłaty.

Poprawnie wypełnioną deklarację należy złożyć do gminy w przypadku oświadczenia, że bioodpady stanowiące odpady komunalne będą w całości kompostowane w przydomowym kompostowniku i/lub w przypadku zmiany ilości osób zamieszkujących na terenie wskazanej nieruchomości. Jeżeli właściciel nieruchomości decyduje się zapłacić pełną kwotę (bez ulgi za zagospodarowanie bioodpadów) oraz/lub nie zmienia się ilość zamieszkujących osób nie trzeba składać nowej deklaracji do Urzędu Gminy Świerklaniec. Należy jednak dokonywać przelewów na wyższą kwotę (36 zł od osoby). Płatności należy dokonywać na swój indywidualny nr bankowy do 15 dnia każdego miesiąca.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *