mgła
poniedziałek
Wandalizm, złodziejstwo, głupota…
10 sierpnia 2020 r. | 14:42
0

To kolejna lampa solarna w gminie zdewastowana przez złodziei. Tym razem do aktu wandalizmu doszło w Nowym Chechle przy ul. Lasowickiej.

Warta około 11 tys. zł lampa została powalona. Skradziono z niej wartościowy akumulator. Doszczętnie zniszczone zostały dwa ogniwa solarne. Wymiany wymaga także jej fundament.

Do incydentu doszło najprawdopodobniej z soboty na niedzielę (8-9 sierpnia). Sprawa została zgłoszona na Policję. Jeśli ktoś był świadkiem zdarzenia proszony jest o kontakt. Bezpośredni nr komisariatu w Radzionkowie: 32 389 25 10. ☎️

W maju br. złodzieje już raz próbowali ukraść akumulator z lampy przy Lasowickiej w Nowym Chechle. Nie udało im się to, ale zniszczono mocowanie pokrywy. Niestety udało się na ul. Dębowej w Świerklańcu. Tam zdewastowano lampę i skradziono akumulator.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *