bezchmurnie
19°
15°
sobota
Wizyta Mikołaja i jarmark świąteczny w świerklanieckim parku
25 listopada 2021 r. | 19:46
0

Wójt gminy Świerklaniec Marek Cyl, Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu oraz sołtysi i rady sołeckie serdecznie zapraszają na spotkanie z Mikołajem w bajecznej scenerii zabytkowego parku w Świerklańcu. Mikołaj odwiedzi Świerklaniec w niedzielę 5 grudnia 2021 roku.

O godz. 15:00 dla najmłodszych wystąpi Bernadeta Kowalska i jej Przyjaciele z programem pod tytułem „WSZYSTKIE DZIECI WIERZĄ W TO…”.

W tym dniu zaplanowano atrakcje nie tylko dla dzieci. Organizatorzy zapraszają całe rodziny na jarmark świąteczny przy Pałacu Kawalera. Będzie można kupić świąteczne ozdoby, smakołyki i rękodzieło. W chłodny grudniowy dzień będzie można także napić się dobrej kawy, herbaty, gorącej czekolady i grzańca. Będzie smaczny żurek, kiełbasa oraz słodkości. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jarmark pod Pałacem Kawalera rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 18:00. Do zobaczenia!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *