bezchmurnie
19°
17°
czwartek
Wszystko o małym ZUS i „mikrorachunku” już 28 stycznia w ZUS
28 stycznia 2020 r. | 07:00
0

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje, że 28 stycznia w siedzibie Oddziału ZUS w Zabrzu oraz w Inspektoracie ZUS w Tarnowskich Górach odbędzie się „Dzień otwarty w ZUS” pod hasłem „Mały ZUS+” i „mikro rachunek podatkowy”.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy ekspertów z urzędu skarbowego.
Jeśli jeszcze nie wiesz, czy możesz skorzystać z opłacania niższych składek na ubezpieczenia społeczne, nie wiesz jak się zgłosić do „małego ZUS”, w jaki sposób wyliczyć wysokość składek, a także jakie dokumenty musisz w tym celu złożyć i do kiedy - o to wszystko, na spokojnie, możesz dopytać w zabrzańskim i tarnogórskim ZUS. Dodatkowo przy okazji załatwiania spraw w ZUS wątpliwości na temat opłacania podatków wyjaśnią eksperci z Urzędu Skarbowego. Wyjaśnią co to jest mikro rachunek podatkowy, kto musi z niego korzystać, a także w jaki sposób uzyskać ten swój indywidualny rachunek podatkowy.

Dodatkowo podczas wydarzenia będzie możliwość załażenia bezpłatnego konta na Platformie Usług Elektronicznych, które daje dostęp z domowego komputera do informacji o naszych składach w ZUS. Serdecznie zapraszamy. Już 28 stycznia w godz. od 8.00 do 13.00 w placówkach ZUS w Zabrzu i Tarnowskich Górach na klientów czekać będą specjaliści z urzędu skarbowego i ZUS.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *