bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Wywóz odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy
11 marca 2021 r. | 18:53
0

Informujemy o terminach odbioru odpadów wielkogabarytowych w 2021r. Jednocześnie informujemy, że zbiórka zostanie przeprowadzona w formule „spod posesji”. W dniu odbioru odpady powinny być wystawione przed posesję do godziny 6:00 rano.

Nakło Śląskie

22.03.2021 r. ulice: Główna, Powstańców, Parkowa, Morcinka, Sportowców, Brzozowa, Klonowa, Kwiatowa, Sosnowa, Krótka, Dzierżonia, Przyjaźni, Gościnna, Wąska, Obłoków, Górna, Szeroka Grzegorza, Leśna, Kamienna, Rogowa, Romantyczna, Skalista, Jutrzenka, Radosna, Różana, Frezji, Wapienna.
23.03.2021 r. ulice: Strażacka, Stawowa, Wojciecha, Barbary, Szkolna, Kościuszki, 3go Maja, Harcerska, Gawędy, Dworcowa, Wolności, Mickiewicza, Styczyńskiego, Sienkiewicza, Tysiąclecia, Kopernika, Szopena, Wierzbowa, Wieczorka, Orzechowska, Ogrodowa, Łączna, Cicha.

Orzech

24.03.2021 r. całe sołectwo

Świerklaniec

25.03.2021 r. ulice: Tarnogórska, Radzionkowska, Damrota, Pod Wierzbą,  Wiosenna, Parkowa, Bizja, Ostrożnica, Główna, Stawowa, Źródlana, Młyńska, Oświęcimska, Zacisze, Stabińskiego, Kościuszki, Kościelna, Plebiscytowa, Łączna.
26.03.2021 r. ulice: Sąsiedzka, Rodzinna, Przyjaciół, Mazura, Zuchów, Harcerska, Przytulna, Domowa, Miarki, Główna, Błękitna, Gawędy, Widokowa, Piaskowa, Wiśniowa, Na Wzgórzu, Podgórna, Górna, Wolności, Rogowa, 3go Maja, Krótka, Słoneczna, Poprzeczna, Wolności, Gościnna, Bratków, Chabrowa, Kalinowa, Lawendowa, Polna, Romantyczna, Świerkowa, Sosnowa, Żeglarska.

Nowe Chechło

27.03.2021 r. całe sołectwo oraz należące do Nakła Śląskiego ulice: Szymborskiej, Jarzębinowa, Magnoliowa, Mrożka, Lasowicka numery 115 i 117 oraz Akacjowa, Dębowa, Kasztanowa w Świerklańcu.

W ramach zbiórki odbierane będą następujące odpady wielkogabarytowe: meble domowe: stoły szafy, sofy, wersalki, fotele; dywany; wykładziny; materace; kołdry; poduszki; walizki; torby podróżne; ramy okienne bez szyb; meble ogrodowe; sprzęt sportowy: rowery, narty, sanki, sprzęt do ćwiczeń; wózki i chodziki dziecięce; zabawki dużych rozmiarów; duże odpady plastikowe: doniczki, skrzynki, wiaderka.

Uwaga! Ze zbiórki wyłączone są: odpady niebezpieczne i szkodliwe: farby, lakiery, kleje, oleje, smary, środki ochrony roślin itp. oraz opakowania po tych odpadach; odpady ogrodowe; odpady remontowe; lustra; części samochodowe; zderzaki; kołpaki; zużyte opony.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *