zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Zamiatanie gminnych dróg
20 marca 2023 r. | 07:06
0

Od dnia 17 marca br. rozpocznie się zamiatanie dróg gminnych. Prace rozpoczną się od sołectwa Świerklaniec. Uprzejmie prosimy mieszkańców o niepozostawianie pojazdów na jezdni, aby umożliwić pracę zamiatarce.

W Świerklańcu w nocy z piątku na sobotę tj. 17/18 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Główna, Oświęcimska, Stabińskiego, Miarki, Mazura, Kościelna, Kościuszki, Plebiscytowa, Polna, Wolności. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Nakle Śląskim w nocy z soboty na niedzielę tj. 18/19 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Powstańców, Dworcowa, Wolności, Szopena, Orzechowska, Cmentarna, Lipowa, Orzechowska. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Orzechu w nocy z niedzieli na poniedziałek tj. 19/20 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Wieczorków, Mickiewicza, Brzechwy, Szkolna, Sobieskiego. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Nowym Chechle w nocy z niedzieli na poniedziałek tj. 19/20 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Powstańców, Wrzosowa, Leśna, Skowronków. Pozostałe ulice w dalszym terminie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *