bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Zapraszamy na IV Letnie Kino Parkowe w Świerklańcu
13 sierpnia 2020 r. | 10:18
0

14 sierpnia 2020 r. wójt gminy Świerklaniec Marek Cyl serdecznie zaprasza na czwartą edycję Letniego Kina Parkowego. O godz. 20.30 w zabytkowym parku w Świerklańcu odbędzie się emisja filmu pt. "Był sobie pies 2".

Jest to kontynuacja filmu, który wyświetlaliśmy w naszym plenerowym kinie w 2018 r. Ciepły i pełen humoru obraz pokazuje życie psów z nieco innej perspektywy. Film jest familijny, więc zapraszamy rodziny z dziećmi oraz oczywiście fanów czworonogów.

Seans w plenerowym kinie jest darmowy, ale ze względu na sytuację spowodowaną epidemią, widzowie będą musieli dostosować się do reżimu sanitarnego. Trzeba będzie zachować dystans od innych, a przed wejściem do amfiteatru zdezynfekować ręce. Ograniczamy także ilość widzów do 100. Bardzo prosimy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę, zasłaniającą twarz i nos.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *