zachmurzenie umiarkowane
środa
Zapraszamy na kino parkowe
04 sierpnia 2022 r. | 18:02
0

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl serdecznie zaprasza na szóstą edycję Letniego Kina Parkowego w Świerklańcu. Jak każdego roku spotykamy się w parkowym amfiteatrze, aby obejrzeć filmy w plenerze. Na ekranie dwa głośne tytuły.

W tegorocznej edycji UG przygotował dwa filmy:

  • 14 sierpnia amerykańską komedię "Pies" ze znanym i cenionym przez wielu aktorem Channingiem Tatumem w roli głównej. Film miał swoją premierę w 2022 roku. Były komandos nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Wojskowy pod opiekę dostaje owczarka belgijskiego Lulu o bogatej historii służby wojskowej. Nie będzie łatwo, bo delikatnie mówiąc owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem...
  • 15 sierpnia francuski film przygodowy dla całej rodziny pt. "Chłopiec z chmur". Opowiada historię chłopca, który przez swojego ojca ornitologa zostaje skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami. Przywiązuje się jednak do skrzydlatych przyjaciół coraz bardziej i jest w stanie zrobić dla nich rzeczy wprost niewyobrażalne.

Seanse rozpoczną się o godz. 21:00, tuż po zakończeniu pokazów mappingowych na fasadzie Pałacu Kawalera.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *