zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Zapraszamy na XXIII Hubertusa w parku w Świerklańcu
15 października 2021 r. | 07:09
0

Tradycyjny Hubertus to święto jeźdźców, leśników i myśliwych organizowane corocznie w zabytkowym parku w Świerklańcu. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 16 października od godz. 11:00.

Impreza na stałe wpisała się w kalendarz największych wydarzeń tego typu w regionie. Niestety w roku 2020, ze względu na pandemię COVID-19 Hubertus nie mógł się odbyć.
Tym bardziej cieszy fakt, że 16 października 2021 roku będziemy obchodzili w świerklanieckim parku zabytkowym to święto po raz 23. Organizatorami Hubertusa w Świerklańcu są gmina Świerklaniec oraz Ośrodek Jeździecki Gonitwa z Tarnowskich Gór.

Program imprezy:
•    11:00 - Koncert Orkiestry Dętej Huty Łabędy
•    11:30 - Msza Święta Polowa
•    12:00 - Uroczyste otwarcie
•    Około 12:30 - Gonitwa za lisem
•    Pokazy musztry kawaleryjskiej
•    Konkurs elegancji
•    i wiele więcej! (psy myśliwskie, ptaki drapieżne, stoiska edukacyjne).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *