zachmurzenie umiarkowane
środa
Zaproszenie do wypełnienia ankiety
15 września 2022 r. | 06:50
0

W związku z nowym okresem programowania na lata 2023-2027 Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” rozpoczęła prace związane z opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju. Powyższa Strategia pozwoli na pozyskanie środków finansowych na realizację projektów mających wpływ na rozwój obszaru LGD ”Brynica to nie granica”.

Wobec tego zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Zebrane informacje umożliwią określenie celów i kluczowych kierunków rozwoju obszaru oraz pozwolą zbadać potrzeby i oczekiwania mieszkańców naszych Gmin.

Informujemy, że ankieta jest anonimowa i skierowana głównie do mieszkańców Gmin: Bobrowniki, Mierzęcice, Ożarowice, Psary, Siewierz, Świerklaniec oraz Woźniki.

Ankietę prosimy wypełnić w dogodnej dla Państwa formie do dnia 27.09.2022 r.:

  • w wersji elektronicznej - link do ankiety
  • w wersji papierowej na adres:
  • Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica"
  • Pyrzowice, ul. Centralna 5, 42-625 Ożarowice
  • w wersji elektronicznej na adres: lgd@lgd-brynica.pl.

Materiały

Ankieta LGD
ankieta​_LSR​_LGD​_Brynica​_2022​_(3).docx 0.06MBDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *