zachmurzenie umiarkowane
środa
Zatrzymani za posiadanie narkotyków
23 sierpnia 2022 r. | 19:51
0

Tarnogórscy policjanci w piątkowy wieczór zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie zabronione substancje. Jeden z nich dodatkowo jechał samochodem pod ich wpływem. Wszyscy odpowiedzą teraz za przestępstwo, a ich sprawą zajmie się prokurator i sąd.

Tuż przed godziną 20.00 w Mikołesce, policjanci Wydziału Kryminalnego zauważyli osobowego volkswagena, którym mógł się poruszać znany im mężczyzna. Znajomość była nieprzypadkowa, bo chodziło o narkotyki. Po raz kolejny okazało się, że policyjny nos nie zawiódł i tym razem. Zatrzymany do kontroli 30-latek z Mikołeski, był pod wpływem narkotyków. Jednak to nie koniec jego problemów. Stróże prawa weszli do jego mieszkania, gdzie znaleźli amfetaminę.

Zaledwie godzinę później na ulicy Bałkańskiej w Tarnowskich Górach, za posiadanie narkotyków zatrzymany został 28-latek z Piekar Śląskich i 35-latek z Tarnowskich Gór. Obydwoje mieli przy sobie marihuanę. Zatrzymanych mężczyzn czeka teraz odpowiedzialność karna za przestępstwo. O dalszym ich losie zdecyduje prokurator i sąd.

Źródło: KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *