słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
Zatrzymany przez policyjnych wywiadowców
30 grudnia 2021 r. | 05:00
0

Mowa o mężczyźnie, który został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców do kontroli drogowej. Kierowca peugeota ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Niewykluczone, że w organizmie 34-latka znajdowały się również środki odurzające. Tarnogórzaninowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Wczoraj policyjni wywiadowcy, w dzielnicy Strzybnica zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Peugeot. Po sprawdzeniu danych personalnych 34-latka okazało się, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto badanie narkotestem wykazało, że tarnogórzanin znajdował się pod wpływem środków odurzających. Potwierdzą to wyniki badanej krwi. Sprawcy grozi kara do 5 lat więzienia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *