słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
Zebranie Wiejskie w Świerklańcu
22 listopada 2021 r. | 21:43
0

Na wniosek wójta gminy Świerklaniec, sołtys sołectwa Świerklaniec zwołuje Zebranie Wiejskie na dzień 29 listopada 2021 r. (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Oświęcimskiej 25 w Świerklańcu.

Odbędzie się dyskusja nad przystąpieniem do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu przeznaczonego pod oczyszczalnię ścieków.

Przewidywany porządek obrad:

1. Otwarcie zebrania i przywitanie Gości.
2. Dyskusja nad przystąpieniem do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą Nr XXXIV/232/97 Rady Gminy Świerklaniec z dnia 4 kwietnia 1997 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Świerklaniec zatwierdzonego uchwałą Rady Gminy Świerklaniec Nr XXVIII/110/92 z dnia 27 kwietnia 1992 r. dla terenu położonego w sołectwie Świerklaniec, przeznaczonego pod oczyszczalnię ścieków
3. Zakończenie zebrania.

Dla ważności zebrania wymagana jest obecność co najmniej 100 mieszkańców sołectwa. W przypadku braku wymaganej dla ważności Zebrania Wiejskiego liczby mieszkańców, II termin Zebrania Wiejskiego zwołuje się na ten sam dzień na godz. 18:15., którego ważność nie jest zależna od liczby zebranych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *