bezchmurnie
19°
17°
czwartek
Złoto, dwa srebra i dwa brązy – medale mieszkańców gminy Świerklaniec na Mistrzostwach Polski Ju-jitsu!
27 grudnia 2021 r. | 06:45
0

Wspaniałe sukcesy zawodników UKS Judo Ahinsa! Podczas Mistrzostw Polski w Ju-jitsu w Katowicach pierwsze miejsce w grupie juniorek i tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia Horzela. Dwa tytuły Wicemistrzyni Polski w grupie młodzieży wywalczyła Małgorzata Woś dokładając brązowy medal w grupie seniorek. Brąz w kategorii młodzieży wywalczył Łukasz Szołtysik.

Mistrzostwa Polski w Ju-jitsu w kilku grupach wiekowych obyły się sobotę 18.12.2021 w Hali MOSiR w Katowicach. Natalia Horzela wygrała wszystkie walki przed upływem regulaminowego czasu zapewniając sobie tym tytuł Mistrzyni Polski juniorek.

Małgorzata Woś zdobyła dwa srebrne medale w grupie młodzieży zarówno w walkach w judogi jak i w grupie No-Gi (ubiór jak do zapasów). Dodatkowo Małgorzata Woś startując jeszcze w grupie seniorek No-Gi dołożyła trzecie miejsce i brązowy medal.

W grupie młodzieży trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Łukasz Szołtysik, który w czerwcu br. w grupie juniorów wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski w Judo.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *