mgła
poniedziałek
Zmiana organizacji ruchu w Nakle Śląskim. Od 27 listopada wyjazd z ul. Dworcowej będzie niemożliwy
27 listopada 2023 r. | 21:33
0

Uwaga. Od poniedziałku 27 listopada 2023 r. będą prowadzone prace związane z odtworzeniem odcinka ul. Wieczorka w Nakle Śląskim.

W związku z tym skrzyżowanie ul. Dworcowej i Wieczorka będzie zamknięte, a dla części mieszkańców nie będzie wyjazdu z ul. Dworcowej do ul. Głównej w Nakle Śląskim. Prosimy o wyjazd na ul. Główną przez ul. Dzierżonia i Powstańców.

Utrudnienia związane są z pracami odtworzeniowymi nawierzchni na odcinku ul. Wieczorka od skrzyżowania ul. Dworcowej do skrzyżowania z ul. Wolności. Utrudnienia potrwają przez kilka dni, aż prace zostaną zakończone. Prosimy o dostosowanie się do oznakowania. Za utrudnienia przepraszamy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *