słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
Zmiana organizacji ruchu w Świerklańcu. Zamknięte skrzyżowanie i przeniesiony przystanek
16 września 2021 r. | 07:13
0

Ze względu na prace dotyczące budowy tranzytu kanalizacji sanitarnej od dnia 16 września br. zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu skrzyżowania ulic Oświęcimskiej, Stabińskiego, Kościuszki w Świerklańcu. Tymczasowo przeniesiony zostanie przystanek autobusowy z ul. Oświęcimskiej na ul. Stabińskiego.

Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach poinformował, że w ciągu ulicy Oświęcimskiej w Świerklańcu od godziny 8.00 dnia 16 września 2021 roku do odwołania autobusy linii nr: 173, 179, 246, 283, 646 i 780 zostają skierowane na dwukierunkową trasę objazdową przebiegającą od przystanku Świerklaniec Park do przystanku Świerklaniec Centrum ulicami: DK nr 78 i Stabińskiego.

Przystanek Świerklaniec Oświęcimska w czasie trwania objazdu zlokalizowany będzie na ulicy Stabińskiego w rejonie posesji nr 19. Rozkłady jazdy i wielkość pracy przewozowej nie ulegają zmianie (aktualizacja rozkładów jazdy w systemach informatycznych nie jest wymagana).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *