bezchmurnie
13°
piątek
UM Świerklaniec
Michał Nolewajka nadal będzie sołtysem Orzecha
15 stycznia 2019 r. | 19:26
0
Michał Nolewajka po raz kolejny został wybrany na sołtysa Orzecha.  

Wczoraj odbyło się Zebranie Wiejskie, na którym mieszkańcy sołectwa Orzech wybierali sołtysa oraz skład rady sołeckiej. Jedynym kandydatem zgłoszonym przez mieszkańców był Michał Nolewajka, który uzyskał 116 na 119 głosów.

Do rady sołeckiej zostali wybrani:
Sabina Jarosz, Grażyna Piątek, Mariusz Bańcerowski, Adam Bubalik, Wojciech Herman, Błażej Lubos i Andrzej Patoń.

źródło/foto: UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).