25°
środa
16°
czwartek
Fot. UG Świerklaniec
Mieszkańcy gminy Świerklaniec zdominowali Mistrzostwa Śląska w Judo!
22 stycznia 2018 r. | 14:03
0

Młodzi mieszkańcy gminy Świerklaniec bardzo dobrze wypadli na Mistrzostwach Śląska w Judo, które odbyły się 20 i 21 stycznia w Bytomiu.

Mistrzynią Śląska Juniorów Młodszych została mieszkanka Orzecha - Martyna Nolewajka. W swojej kategorii wiekowej triumfował również Łukasz Szołtysik z Orzecha, który został Mistrzem Śląska Juniorów Młodszych. Mistrzynią Śląska w wadze 48 kg została Małgorzata Woś z Nakła Śląskiego. W grupie juniorek młodszych, w pierwszym swoim starcie w wadze 63 kg, II miejsce wywalczyła Agata Binek  z Orzecha./UG Świerklaniec/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).