Fot. UG Świerklaniec
Mieszkańcy gminy Świerklaniec zdominowali Mistrzostwa Śląska w Judo!
22 stycznia 2018 r. | 14:03

Młodzi mieszkańcy gminy Świerklaniec bardzo dobrze wypadli na Mistrzostwach Śląska w Judo, które odbyły się 20 i 21 stycznia w Bytomiu.

Mistrzynią Śląska Juniorów Młodszych została mieszkanka Orzecha - Martyna Nolewajka. W swojej kategorii wiekowej triumfował również Łukasz Szołtysik z Orzecha, który został Mistrzem Śląska Juniorów Młodszych. Mistrzynią Śląska w wadze 48 kg została Małgorzata Woś z Nakła Śląskiego. W grupie juniorek młodszych, w pierwszym swoim starcie w wadze 63 kg, II miejsce wywalczyła Agata Binek  z Orzecha./UG Świerklaniec/