17°
czwartek
18°
piątek
Fot. archiwum UKS Judo Ahinsa
Mieszkanka naszej gminy wywalczyła brązowy medal w Pucharze Świata Ju-jitsu!
25 września 2017 r. | 16:52
0

Mieszkanka Świerklańca Małgorzata Woś wywalczyła brązowy medal w Pucharze Świata Ju-jitsu Juniorek młodszych (U 15) w czarnogórskiej Podgoricy. Był to pierwszy start młodej zawodniczki na tak dużej imprezie i jak widzimy bardzo udany. Małgorzata na co dzień trenuje w Nakle Śląskim w klubie UKS Judo Ahinsa z Tarnowskich Gór.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).