deszcz
13°
11°
czwartek
Fot. UG Świerklaniec
Modernizacja w Pałacu Kawalera. 350 tys. zł to za dużo
17 maja 2018 r. | 11:36
0

Został ogłoszony przetarg na modernizację portyku wejściowego zabytkowego obiektu Pałacu Kawalera w Świerklańcu. Niestety postępowanie przetargowe zostało unieważnione, ponieważ została złożona tylko jedna oferta, która według urzędu znacząco przekracza możliwości finansowe gminy.

Firma PPUH Agnieszka Blochel zaproponowała, że wykona modernizację za 350 tys. zł. 

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).