youtube.com
Morsowanie dla WOŚP
03 stycznia 2019 r. | 20:40
0

13 stycznia o godzinie 13:00 odbędzie się  piąte morsowanie z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zalewie Nakło-Chechło.

Śmiałkowie biorący udział w morsowaniu nie zamarzną dzięki rozgrzewce przygotowanej przez Galerię Fitnessu. Zumbę będzie można tańczyć dzięki nagłośnieniu, które przygotuje DJ Marek Hus. Dla każdego wrzucającego pieniądze do puszki WOŚP przy barze będzie zupa ufundowana przez Bar u Adika.

Komu będzie za ciepło - może wykąpać się z morsami (UWAGA: kąpiel na własną odpowiedzialność i pod warunkiem zapoznania się wcześniej z zasadami bezpiecznego morsowania i wykluczenia przeciwwskazań zdrowotnych).

Komu będzie za zimno - na tego czeka Sauna Mobilna. Natomiast kto ma odpowiedni hart ducha i ciała - o 10.30 rozpocznie się wspólny trening biegowy wokół "Chechła" pt. Zimowy bieg "W SAMYCH GACIACH". Dla uczestników pamiątkowe medale sponsorowane przez bar u Adika i Saunę Mobilną, a także odblaski od gminy Świerklaniec.

źródło: UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).