-2°
sobota
-2°
niedziela
Fot. Facebook Morsy Tarnowskie Góry - Chechło
Morsy z Chechła Rodem żegnają stary rok (WIDEO, ZDJĘCIA)
01 stycznia 2018 r. | 20:31
0

Tradycyjnie w sylwestrowe południe nad zalew Chechło przybyło kilkudziesięciu morsów w kolorowych przebraniach. Wójt Świerklańca Marek Cyl osobiście złożył życzenia noworoczne ekipie Morsów z Chechła Rodem.

Kolejne morsowanie nad jeziorem odbędzie się w środę o godz. 19.00.

źródło/foto: Facebook/Morsy Tarnowskie Góry - ChechłoDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).