25°
środa
16°
czwartek
Można podglądać bociany
09 kwietnia 2018 r. | 11:49
0

Na słupie przy ul. Oświęcimskiej w Świerklańcu przy gnieździe bocianów Urząd Gminy Świerklaniec usytuował kamerę, która przekazuje obraz live do internetu. Bociany można oglądać na specjalnie przygotowanej stronie internetowej.

Urząd udostępnił kamerę pod adresem bocian.swierklaniec.pl.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).