zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
Można podglądać bociany
09 kwietnia 2018 r. | 11:49
6

Na słupie przy ul. Oświęcimskiej w Świerklańcu przy gnieździe bocianów Urząd Gminy Świerklaniec usytuował kamerę, która przekazuje obraz live do internetu. Bociany można oglądać na specjalnie przygotowanej stronie internetowej.

Urząd udostępnił kamerę pod adresem bocian.swierklaniec.pl.6 odpowiedzi na “Można podglądać bociany”

 1. endriu pisze:

  Transmisja z tego gniazda w stosunku do zeszłorocznego jest POŃIŻEJ krytyki !!!To nie jest transmisja a ciąg kilku sekundowych ujęć i 15 sek.obraz stoi! To jest transmisja promująca miasto-gminę na cały świat ! Jeżeli mają takiego fachowca /monitowałem problem od 2 tygodni pracownikowi gminy/ który jest niemotą z zakresu ZA KTÓRE BIERZE PIENIĄDZE to można inaczej rozwiązać problem ! Jestem ciekawy rezultatu moich monitów?

  2
  0
 2. […] Można podglądać bociany – Gmina Świerklaniec […]

  0
  0
 3. […] Można podglądać bociany – Gmina Świerklaniec […]

  0
  0
 4. […] Można podglądać bociany – Gmina Świerklaniec […]

  0
  0
 5. […] Można podglądać bociany – Gmina Świerklaniec […]

  0
  0
 6. […] Można podglądać bociany – Gmina Świerklaniec […]

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *