bezchmurnie
18°
15°
wtorek
OSP Świerklaniec
Na budowie w Świerklańcu zawalił się strop
09 sierpnia 2018 r. | 17:23
1

Dzisiaj po godz. 12 doszło do wypadku na budowie. Zdarzenie miało miejsce  w Świerklańcu na ulicy Miarki, podczas prac związanych z budową domu jednorodzinnego. Do wypadku doszło w wyniku zawalenia się stropu na wysokości 3 metrów. Mężczyzna który spadł, połamał sobie nogę. 

Facebook

źródło/foto: OSP ŚwierklaniecJedna odpowiedź do “Na budowie w Świerklańcu zawalił się strop”

  1. Tadeusz łapanowski pisze:

    To miał być według tablicy informacyjnej pawilon handlowy. Pawilon – czyli obiekt niewysoki dostosowany do okolicznej zabudowy. Żaden domek jednorodzinny, co chyba widać po gabarytach tego obiektu. Teraz ten obiekt widoczny jest już z Nakła i ma co najmniej cztery piętra. Może by tak wójt Gminy zarzucił na chwilę brylowanie w mediach i zajął się tym co dzieje się w jego gminie.

    0
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *