bezchmurnie
19°
15°
sobota
Na ulicy Rodzinnej w Świerklańcu można “pływać kajakiem” (WIDEO)
07 czerwca 2019 r. | 17:35
0

Mieszkanka ulicy Rodzinnej w Świerklańcu poinformowała nas, że podczas ulewy wybija kanalizacja. Poniżej wiadomość od zdenerwowanej mieszkanki. 

Dobry wieczór, oto wysyłam świetnie spędzony czas z rodziną i strażakami o godzinie 21:30 dnia 6 czerwca. Na ulicy Rodzinnej od 15 lat gmina nie potrafi nic zrobić z kanalizacją. Krzyżują ręce i uważają, że już dużo zrobili czyt. raz do roku ją oczyszczają.. To są po prostu żarty, iż w XXI wieku przed jakimkolwiek dłuższym wyjazdem trzeba pamiętać o zatamowaniu mieszkania, aby przypadkiem podczas ulewy go nie zalało.

Jak się tłumaczą? Otóż mówią, że jest ich tak mało a tyle pracy, że nie są w stanie wszystkiego zrobić naraz, a teraz jest ciepło i trzeba zająć się Parkiem. To są istne żarty, jak gmina traktuje własnych mieszkańców, bo dla nich są ważniejsze pieniądze pobierane z Parku...

Wjazd do parku dla turystów w weekend wynosi już 10 zł, toaleta jest czynna w weekend TYLKO i jeszcze jak im się tylko podoba (tzn. za opłatą) tutaj naprawdę można by się wiele rozpisywać. Prosimy już od 15 lat, aby zrobić coś z kanalizacją sąsiada, który obok ma firmę, która zalewa nas... I słuchajcie, do dzisiaj bez naszych wspaniałych strażaków pływalibyśmy sobie tak co ulewę.

Fot/wideo: Mieszkanka Świerklańca 

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *