bezchmurnie
16°
14°
piątek
Zdjęcie podglądowe
Nad zalewem rowerzysta potrącił 4-letnią dziewczynkę
27 lipca 2018 r. | 13:37
4

Wczoraj po godz. 17:00 na terenie zalewu Nakło-Chechło mieszkanka powiatu tarnogórskiego szła z dziećmi poboczem drogi. Nagle 4-letnią dziewczynkę potrącił rowerzysta.

Matka dziecka twierdzi, że kierujący rowerem jechał bardzo szybko. Zawołałam, czy nie widzi, że ludzie idą? A on z pretensjami, że to my mamy uważać! - mówi zdenerwowany rodzic. Dziewczynka trafiła do szpitala, na szczęście skończyło się na otarciach. Sprawa została zgłoszona na policję. Jeśli ktoś ma informację w tej sprawie, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 997.

ŁUKASZ DUDEK4 odpowiedzi na “Nad zalewem rowerzysta potrącił 4-letnią dziewczynkę”

 1. Mama 5 latki pisze:

  Wsumie jakby niebyło rowerzysta miał prawo jechać szybko a jakby matka pilnowała odpowiedni dziecko nic by się nie stało. I pisze to jako matka bo sama idąc poboczem drogi na wsi jak widząc nad jeżdżący pojazd bez względu czy to rower czy samochód schodzę z córką na pobocze. A niestety dużo rodziców niema wyobraźni. Wczoraj nawet byłam świadkiem jak małżeństwo szło przez duże miasto z dwójką dzieci tylko dzieci 15 metrów za nimi i nawet przechodząc przez jezdnie się to nie zmieniło i ani razu się nie odwrócili żeby spojrzeć czy dzieci jeszcze tam są.

  3
  3
 2. rowerzysta pisze:

  Powiem tak, sam czasami jeżdże szybko bad zalewem, szczególnie odcinek z górki gdzie sa slupy wysokiego napiecia i fakt ze niektorzy przesadzaja z predkoscia. Ale… jakies 70% rodzicow generalnie ma gdzies co robi ich dziecko. Fakt ze moze i to jest droga wylaczona dla ruchu samochodow ale bywaja przypadki ze dzisci biegaja sobie po drodze jal chca. Mialem kilka razy nieprzyjemnosc prawie potracic dziecko pomimo tego ze jechalem wolno

  2
  2
 3. 8 pisze:

  czytalem kiedys regulamin parku w swierklancu,nie wiem czy jeszcze ten obowiazuje ale byl tam pkt gdzie pisalo wyraznie ze w parku uwaga……..obowiazuje zakaz poruszania sie rowerami,niestety uwazam ze zalew powinno sie traktowac tak jak park,to nie jest zwykla droga,i wprawdzie nie wyobrazam sobie zeby nie jezdzic tam rowerem ale jakies ograniczenie predkosci (wiem wiem,dziwnie to brzmi jak na rowery ale jednak) powinno byc,wtedy powinni wszyscy byc zadowoleni,a jak ktos chce szybko jechac,to na glowna droge albo do lasy,mowie to jako nie rodzic ,rowerzysta

  2
  0
 4. Las palmas pisze:

  A czy ktoś widział tam ścieżki rowerowe? Więc takim wypadku powinien najbardziej uważać rowerzysta….

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *