Nagrody i dodatki pieniężne. W sumie ponad 156 tys. zł
12 kwietnia 2018 r. | 09:58

Wójt kolejny raz udowadnia, że rozdawnictwo publicznych pieniędzy nie jest mu obce.

Oczywiście wielu mieszkańców uważa, że obecny wójt w porównaniu do poprzedników to "złote dziecko". W tym miejscu jednak chciałbym przypomnieć jeden bardzo istotny fakt.

Wójt Marek Cyl należy do lokalnej grupy politycznej zwanej Inicjatywa Obywatelska Powiatu Tarnogórskiego, która słynie z tego, że nie szczędzi "grosza" publicznego na ogromne nagrody pieniężne i na przerośniętą administrację.

Marek Cyl jest dobrym wójtem, ma tylko niezbyt dobrych kolegów.  Czym więcej informacji otrzymuję ze świerklanieckiego magistratu, tym bardziej jestem przekonany, że stare przysłowie "z kim się zadajesz, takim się stajesz" nadal obowiązuje.

Poniżej publikuję wysokość przyznanych nagród i dodatków pieniężnych dla pracowników Urzędu Gminy Świerklaniec, którzy nie są osobami publicznymi.

• 2015 rok - 2 158 zł
  • 2016 rok - 31 217,68 zł
  • 2017 rok - 37.150,60 zł
  • 2016 rok  - 26.200 zł