bezchmurnie
13°
piątek
facebook.com
Nakło Śląskie: Chciał zabić psa. Próbował poderżnąć mu gardło. Drastyczne zdjęcia +18
31 marca 2019 r. | 22:55
0

Szukamy zwyrodnialca, który próbował poderżnąć gardło małemu psiakowi.

Pieska  znaleziono za jednym ze sklepów w Nakle Śląskim przy ulicy Głównej. Czworonóg żyje, ma założone 24 szwy. Każdy kto posiada informacje na temat tego szokującego zdarzenia, proszony jest o kontakt pod numerem 997 lub 790-521-184.

Facebook

źródło/foto: facebook.comDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).